6 زندانی برای آزادی شان نقشه کثیفی داشتند !+ عکس

تبلیغات

6 زندانی برای آزادی شان نقشه کثیفی داشتند !+ عکس

6 زندانی برای آزادی شان نقشه کثیفی داشتند !+ عکس

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، در ادامه اقدامات پلیس Police آگاهی در کنترل نامحسوس مجرمین سابقه دار و حرفه ای ، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع پیدا کردند که یکی از مجرمین سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت Stealing به شیوه "کیف قاپی" و "موبایل قاپی" به نام مهرداد . ج ( 25 ساله ) اقدام به تشکیل گروه جدیدی از سارقین کیف قاپ و قاپ زن نموده و در قالب گروه های دو یا سه موتوره ، با استفاده از انواع موتورسیکلت های طرح هوندا ، ویو و آپاچی اقدام به سرقت در مناطق در مختلف شهر تهران می نمایند .

با آغاز رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان در تحقیقات پلیسی ضمن شناسایی مخفیگاه "مهرداد" در منطقه علی آباد ، موفق به شناسایی دو بچه محل مهرداد به عنوان همدستان وی به نام های "میلاد" ( 23 ساله ) و "علی" ( 22 ساله ) شدند ؛ در ادامه سه عضو دیگر گروه به نام های "میلان" ( 25 ساله ) با دو سابقه دستگیری به اتهام زورگیری و تحت تعقیب پلیس آگاهی ، "سپهر" ( 18 ساله ) و "عماد" ( 21 ساله ) نیز به عنوان دیگر اعضای گروه شناسایی و دستگیری آنها در دستور کار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت .

با شناسایی هر شش عضو گروه سارقین کیف قاپی و موبایل قاپ ، کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی ، در مورخه 17/08/1396 طی شش عملیات جداگانه و همزمان اقدام به دستگیری هر شش متهم کرده و ضمن دستگیری متهمین ، در بازرسی از مخفیگاه آنها مقادیر قابل توجهی از انواع کیف های دستی زنانه و مردانه و گوشی های تلفن همراه کشف و توقیف شد .

متهمین پس از دستگیری و انتقال به پایگاه سوم پلیس آگاهی ، صراحتا به دهها فقره سرقت به شیوه قاپی زنی و موبایل قاپی در مناطق مختلف شهر تهران بویژه در شمال و مرکز شهر تهران از جمله در هفت تیر ، سهروردی ، مطهری ، پاسداران ، ونک ، مفتح ، بهار شیراز ، شریعتی ، ولیعصر و .. اعتراف کردند .

متهمین در اعترافات عنوان داشتند که قسمتی از وجوه بدست آمده از فروش امول مسروقه را صرف خرید موادمخدر مصرفی خود کرده و با قسمت دیگری از پول حاصل از سرقت ، به صورت گروهی و برای تفریح به مناطق شمال کشور رفته و پس از پایان پول مجددا سرقت هایشان را آغاز می کردند .

سرهنگ کارآگاه محمد نادربیگی ، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با بررسی اموال مسروقه ی بدست آمده از مخفیگاه متهمین ، تاکنون دهها مالباخته در سطح شهر تهران شناسایی و به پایگاه سوم پلیس گاهی تهران بزرگ در خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر دعوت شدند .

سرهنگ محمد نادربیگی در پایان این خبر عنوان داشت : از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت اموال بویژه کیف دستی و گوشی تلفن همراه قرار گرفتند ، دعوت می شود تا جهت شناسایی متهمین و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه نمایند .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

این اخبار را از دست ندهید:

پشت پرده ضرب و شتم مامور پلیس در حادثه زلزله کرمانشاه + فیلم

اقدام شیطانی استاد گیتار با المیرای 24 ساله در کلاس موسیقی

اعتراف 2 جنسی ها به قتل مرد بنزسوار تهرانی پس از یک شب همخوابی زشت+ عکس

تیرباران دختر دانشجو در جاده روستایی / پلیس در تعقیب دوست پسر او است + عکس

ارتباط کثیف در شبگردی سمیرای 16 ساله با زن بیوه و چند پسر جوان

گریه های بی صدای«اعظم» / فریادهایی که در میان آوار زلزله گم شد + تصاویر

احمقانه ترین کلاهبرداری!

شوهرم که رفت، مردی به درآمد و درخواست عجیبی کرد و ..!

ماجرای اسیدپاشی به بچه پولدار تهرانی در خیابان + عکس

این مردی زن ۲۲ساله و دختر ۶ماهه‌اش‌را زیر آوار جا گذاشت / ماجرای تلخ + عکس

اعتراف به قتل زن جوان با تبر / جسد سوخته این زن در گلستان پیدا شد

حسین به خواهر مهرداد نظر داشت تا اینکه سرقرار ..!

بازیگر بزرگ سینما ایران دست به دامان پلیس شد! + فیلم و عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

شوهرم که رفت، مردی به در خانه آمد و درخواست عجیبی کرد و ..! باغ زندگی ام را خاکستر کردم! گور دسته جمعی یک نجیب زاده با اسکلت 100 اسب+ عکس های شگفت انگیز اعتراف میترا و مرجان به ارتباط شیطانی با شهروز بنز سوار در پاسداران تهران + عکس ناگفته های خانم بازیگر از 100 بار آزار در پشت صحنه فیلم ها + عکس

رفع مسئولیت

مطالب از سایت های مجاز و ایرانی جم آوری شده و لذا در صورت وجود مشکل از طریق گزارش تخلف با ما در میان بگذارید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار